خانه سام پاسداراناجرای سقف های متحرک برقی خانه سام پاسداران

97/7/20


مجتمع تجاری کورشآغاز فاز دوم سقف های متحرک کورش مال

97/7/16


bamtech Moss Wallموس وال چيست؟

گياهي طبيعي بدون هيچگونه شرايط نگهداري ( اب،كود،دما..) مادام العمر ماندگاري دارد. شما مي توانيد از لذت داشتن گياهان طبيعي بدون دغدغه نگهداري انها از وجودشان در فضاهاي موجود و طراحي خود استفاده كنيد.
براي اولين بار در ايران شركت بام تك توانسته با طراحي واردات و اجراي پروژه هاي فضاي سبز طبيعي خدمتي ديگر به شما عزيزان نمايد


97/6/24


bamtech show roomافتتاح شوروم بام تک

افتتاح شوروم بام تک با محصولاتی لوکس و با کیفیت ساختمانی برای خدمت رسانی بیشتر به شما عزیزان با هدف افزایش نا محدود سطح کیفیت صنعت ساختمان در کشور، در حوزه واردات و انتقال تکنولوژی های نوین و پیشرفته بین المللی این صنعت بر آن شد که با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر در سراسر دنیا محصولاتی کم نظیر عرضه کند.
آدرس: تهران، بلوار اندرزگو (شرق به غرب)، قبل از بلوار صبا ( چهار راه قیطریه)، بن بست وصالی شمالی، پلاک 4، طبقه دوم
شماره هاي تماس:
٢٢٢٣٧٧٩١-٠٢١
٢٢٣٩٢٩٨٥-٠٢١

لطفا قبل از بازدید هماهنگ نمایید.


97/5/22


Smiley faceکنسرت کلاسیک به نفع کودکان کار

نشست خبری کنسرت آنسامبل اینترنوا، با حضور لوریس چکناواریان به عنوان رهبر ارکستر و دارا مورگان سرپرست کوارتت اروپایی اینترنوا به همراه مدیر عامل موسسه خیریه ايليا . شرکت بام و جمعی از حامیان مالی این کنسرت برگزار شد. دارا مورگان پیانیست معروف ایرلندی سرپرست کوارتت اروپایی هم در این نشست حضور داشت و در صحبت‌هایی کوتاه گفت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. یک کلمه فارسی بلد نیستم اما با زبانی حرف می زنم که زبان همه مردم دنیاست و آن هم موسیقی است. در این نشست خبری آقای مهندسی نورفردی از اعضای هیئت عامل گروه بام که به عنوان نماینده گروه توسعه مهندسی بام حضور داشتند ضمن تشکر از استاد لوریس چکنواریان افزودند "گروه بام مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه پذیرفته است و هم اکنون حمایت از کودکان کار وظیفه ماست و امیدواریم سایر مجموعه هایی که در این صنعت فعالیت می کنند به این مهم توجه ویژه ای نمایند." در پایان دکتر آرزومندی مدیر عامل موسسه خیریه ایلیا افزودند "من به عنوان مدیرعامل موسسه ایلیا سرتعظیم فرو می آورم در مقابل هنرمندانی که در انجام این پروژه حضور خواهند داشت و از حامیان این حرکت فرهنگی تشکر ویژه می نمایم.


97/4/27

اخذ نمایندگی شرکت Bien

Bien به عنوان رهبر برجسته بازار سرامیک در جهان، محصولات خود را به شش قاره و 66 کشور به ویژه آمریکا، کانادا، اسپانیا، و یونان و‌به تازگی توسط شرکت بام تک به ایران صادر می کند.
شرکت Bien به نمایندگی شرکت بام تک اولین تولید کننده کاشی های دیوار تولید شده با تکنولوژی دیجیتال است.شروع پروژه کورش مال
اخذ نامه نمایدنگی انحصاری شرکت Ravslezak
اخذ نامه نمایدنگی انحصاری شرکت JD Global Sourcing
عقد قرار داد با شرکت دانمارکی JD Global Sourcing


شرکت بام تک آماده اعطای نمایندگی به مراکز استان ها و شهرستان ها میباشد.

علاقه مندان میتوانند از طریق این پیج و یا تلفن های تماس با ما ارتباط برقرار کنند.