خزه و تایل های دیواریتایل های خزه ای با ایجاد باغ های عمودی، طبیعت را به منزل اهدا کرده و می توانند برای فضاهای داخلی ایده خوب و چشم نوازی محسوب شوند و به دلیل قابلیت نصب و شکل پذیری آسان تاثیرات زیباشناسانه و تمی مدرن به فضا می بخشند.

تایل-دیواری-خزه-دیواری-بام-تک
در طراحی داخلی فضاهایی که دارای رنگ های خنثی می باشند و به این دلیل یکنواختی و کسالت در فضا ایجاد شده و یا حوزه های کوچکی که امکان نگه داری گیاهان را ندارند و یا برای کاربرانی که مراقبت و نگه داری از گیاهان امکانپذیر نیست این پانل ها بدون نیاز به مراقبت و اشغال فضا مانند قاب عکسی روی دیوار فضا را به کلی تغییر داده و متعادل می سازند.

تایل-دیواری-خزه-دیواری-بام-تک
افزودن گیاهان به فضاهای داخلی می تواند در پویایی، شادابی و طراوت فضا نقش موثری ایفا کرده و از ویژگی های مثبت این پانل ها می توان به جاذب صوت بودن، انعطاف پذیری و آزادی عمل در طراحی، عدم جذب گرد و غبار و ضد حساسیت بودن آن حتی برای کودکان اشاره نمود و از نقاط ضعف آن نیز می توان گفت این پانل ها جز در مواردی که در بام نیز قابل استفاده هستند فقط در فضای داخلی کاربرد دارند و نباید درمعرض نور مستقیم قرار گرفتند و به هیچ وجه نباید آبیاری شوند.

تایل-دیواری-خزه-دیواری-بام-تک
با استفاده از محصول پوشش سبز بام‌ تک بدون نیاز به آب، خاک یا نور خورشید، طبیعت همواره سبز را به محیط خود بیاورید. بام تک محصولات همواره سبز را به محیط شما می آورد.

کاتالوگ
تصاویر